EKSPERCI

Jest certyfikowanym Life Coach’em, Counselor, Instruktorem Jogi oraz Tantra Jogi z elementami Kundalini. Pracowała wiele lat w brytyjskiej edukacji z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Ma również  doświadczenie z dziećmi SEN, brytyjskie wykształcenie pedagogiczne, jest Koordynatorem ds Żywienia i Aktywności fizycznej, studiowała w Londynie Style, Photography and Design, wiele lat pracowała również na różnych stanowiskach menadżerskich w korporacjach w Polsce i tam także ukończyła studia Dziennikarskie, PR i Politologiczne.

Jej cała historia zawodowa doprowadziła ją do miejsca, gdzie najbardziej skupia się na holistycznej pracy z kobietami, zaczynając od pracy z ciałem, uwalniania emocji poprzez ruch, pracy ze świadomym oddechem, odkrywaniu siebie wieloma terapeutycznymi metodami związanymi z psychologią i duchowością. Dobiera intuicyjnie odpowiednią strategię do potrzeb danej osoby, ponieważ każda z nas ma inne doświadczenia i potrzeby.

Jakie techniki możesz znaleźć w terapii z Martą i warsztatach na Platformie?

 • Wewnętrzne Dziecko, 
 • Zbuntowany Nastolatek, 
 • Świadome Relacje, 
 • Komunikacja Empatyczna, 
 • Świadomy Oddech, 
 • Zadawanie sobie odpowiednich pytań, 
 • Kashish joga, Tantra, Kundalini, 
 • Zdrowa Seksualność, 
 • Praktyka Uważności, 
 • Jasnowidzenie, 
 • Radykalne Wybaczanie.
 • Jej głównym atutem jest ogromna empatia, intuicja, widzenie… widzenie CZŁOWIEKA w CZŁOWIEKU, widzenie DUSZY i jej drogi.

Tworzy warsztaty rozwojowe dla Kobiet, prowadzi indywidualne terapie, webinary, prelekcje oraz własne medytacje (dostępne na platformie).

Bywa również artystką – malarką, uwielbia malować farbami wodnymi, rysunek węglem i suchymi pastelami.

W swoim życiu przeszła długą drogę rozwoju osobistego i duchowego, która nigdy się nie skończy. Wiele momentów jej życia było bardzo trudnych, bycie DDA, toksyczny związek, rozwód, depresja – to te sytuacje pomogły mi jej odnaleźć siebie i pokochać drugiego człowieka a potem dopiero siebie…tak, tak dobrze czytasz – u Marty było odwrotnie, najpierw poczuła bezwarunkową miłość do ludzi i tym samym mogła napełnić siebie.

Uwielbia swoją pracę, daje jej ogrom satysfakcji gdy widzi ulgę na twarzy drugiej osoby…

Kocha morsować, skakać ze spadochronem, wędrować po górach, odkrywać nie oczywiste miejsca, być z ludźmi, kochać innych,a przede wszystkim siebie.

Dołącz do platformy korzystając z kodu Marta10, by cieszyć się wspólnym rozwojem na drodze Projektowania Życia – a zaoszczędzone 10% przeznacz na dalsze Zadbanie o siebie, by móc wreszcie powiedzieć 'Wreszcie Ja’

Jest ekspertką w pracy z ciałem i duszą.

Pracuje w podejściu integralnym w którym łączy różne metody pracy z energią, ciałem, umysłem i duszą towarzysząc klientowi w uwolnieniu blokad, które zaburzają jego zdrowie, odbierają moc i nie pozwalają żyć w pełni. Poprzez kontakt z własną intuicją, głęboką empatią oraz darem czucia i słyszenia, Izabela skutecznie lokalizuje i usuwa źródła zaburzeń w organizmie na poziomie duchowym, emocjonalnym, psychicznym oraz fizycznym. Pomagając swoim klientom uzdrowić wszelkie ograniczenia zdrowotne, dzięki czemu osiągają równowagę, spokój, obfitość i życie w zgodzie z duchowym powołaniem.

Jest w pełni certyfikowaną Mentorką Duchową, Mistrzynią i Nauczycielką Reiki, instruktorką tańca czakralnego, terapeutką Soul Body Fusion ® oraz autorką książki ”The Magic of Healing Touch”, która pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych, że każdy może Odzyskać to co ma najcenniejsze – Zdrowie.

Jej motto to ”Zdrowy Duch to zdrowe ciało”.

Jej praca skupia się na 3 obszarach, w których skutecznie pomaga swoim klientom:

 1. Połączenie Duszy z Ciałem (integracja częstotliwości), dzięki czemu klient łączy się ze swoim potencjałem, osiąga pełnie i pozwala jej zaistnieć.
 2. Uzdrowienie Emocjonalne Traum, programów rodowych i emocji z łona matki, dzięki czemu klient odkrywa nieświadome wzorce i schematy rodowe, które blokowały jego indywidualność, rozwój i sukces życiowy.
 3. Uzdrawianie relacji ze Sobą, nauka stawiania granic, asertywne wyrażanie siebie i swoich potrzeb po to aby stanąć w swojej prawdzie

Izabela stworzyła swój (6 tygodniowy Autorski Program Mentoringowy: Zdrowe Granice, w którym między innymi pokazuje i uczy jak asertywnie stawiać granice, wyrażać siebie i swoje potrzeby. Jak utrzymać balans w dawaniu i braniu, uwolnić się od poczucia winy i lęku przed odrzuceniem. Jak zasilić swoją energię bez konieczności stawiania murów i izolowania się od innych. Umiejętności nabyte podczas programu zastosujesz w pracy, relacjach, w rodzinie – gdzie z reguły najciężej powiedzieć NIE).

Oprócz tego organizuje warsztaty duchowe – stacjonarne i online. Podczas spotkań wprowadza uczestników w głębokie procesy uzdrawiania poprzez pracę z ciałem i emocjami, a tym samym prowadzi ich do pogłębienia kontaktu z Duszą.

Pracuje w dynamice 1:1 online na platformie zoom oraz w sesjach monitoringowych dla grup. Prowadzi warsztaty szkoleniowe rozwijające świadomość pracy z ciałem i duszą. Izabela skupia dużą uwagę na aspekcie emocjonalnym jak i energetycznym człowieka. Przeprowadza certyfikowane kursy pracy z energią Reiki, dzięki którym klient zdobywa umiejętności samo uzdrawiania siebie oraz innych. Kursy odbywają się w 3 stopniach w zależności, od drogi którą wybiera klient.

Pracuje również w języku angielskim.

Izabela wierzy, że jest istotą duchową, mającą ludzkie doświadczenie (wierzy, że wszyscy jesteśmy).

Rozwój duchowy to jej pasja i życie, a wszystko zaczęło się od pierwszej depresji – którą dziś nazywa przebudzeniem duchowym. To właśnie dzięki niej odkryła Siebie, swoją misję i powołanie. A jest nim pomaganie, inspirowanie, wspieranie i prowadzenie Ciebie w Twojej ścieżce duchowej tak abyś osiągnęła spokój, harmonie, obfitość, spełnienie i odkryła swoją własną Drogę, która jest Twoim przeznaczeniem.

Tematy, jakie Izabela będzie poruszała na platformie to:

 1. Jak zacząć pracę ze sobą
 2. To wielowymiarowy aspekt człowieka
 3. Co to są czakry i jaki wpływ mają na nasze życie
 4. BHP Higieny Energetycznej
 5. Uziemianie jako technika terapeutyczna, dzięki której osiągniesz wewnętrzny balans
 6. Integracja Duszy z Ciałem Fizycznym jako droga do połączenia się z własnym potencjałem, osiągnięciem swojej pełni i pozwolenie jej zaistnieć.
 7. Emocje i ich wpływ na nasze organy wewnętrzne
 8. Uzdrowienie relacji ze Sobą
 9. Jak stawiać granice

Dołącz do platformy korzystając z kodu Izabela10, by cieszyć się wspólnym rozwojem na drodze Projektowania Życia – a zaoszczędzone 10% przeznacz na dalsze Zadbanie o siebie, by móc wreszcie powiedzieć 'Wreszcie Ja’

Trenerka emocji i schematów.
Studentka psychologii na angielskim uniwersytecie.

Łącząc wiedzę z zakresu psychologii z różnorodnymi metodami, pomaga poznawać siebie, odkrywać swój potencjał, realizować cele, pozbywać się z życia tego co nie służy, a zapraszać nowe.  Wspiera w procesie zmiany perspektywy patrzenia na wydarzenia życiowe, gdyż „wszystko co dzieje się w naszym życiu, dzieje się dla nas, byśmy mogli uczyć się i wzrastać”. Skupia się mocno na pracy z emocjami, przekonaniami, schematami i wzorcami, które dominują nasze życie, decyzje i postępowanie. W swojej pracy przede wszystkim wykorzystuje metodę Radykalnego Wybaczania, Byron Katie, Techniki Emocjonalnej Wolności (EFT) oraz fototerapię.

Od kilku lat prowadzi bloga poza-granicami.pl, gdzie motywuje i inspiruje do porzucenia starych schematów i życia w zgodzie ze swoim sercem. Przeprowadza również wywiady z osobami żyjącymi poza granicami ojczyzny, które są dowodem, że można i warto realizować swoje marzenia nawet w innym kraju.  Organizuje wyjazdy, warsztaty i spotkania rozwojowe na terenie UK oraz online.

Kocha ludzi, podróże, muzykę i wyzwania.

 
Na platformie będzie dzielić się sposobami, dzięki którym będziesz mogła każdego dnia pracować nad sobą w wielu aspektach, m.in. 
 1. Pewność siebie, 
 2. Określanie i realizowanie celów, 
 3. Praca z emocjami, 
 4. Uwalnianie się od roli ofiary (praca z poczuciem winy, złością, żalem),
 5. Zmiana perspektywy na doświadczenia życiowe, 
 6. Zmiana przekonań, 
 7. Uświadamianie schematów i wzorców, 
 8. Redukcja stresu, 
 9. Relaksacja.
Dołącz do platformy korzystając z kodu Paulina10, by cieszyć się wspólnym rozwojem na drodze Projektowania Życia – a zaoszczędzone 10% przeznacz na dalsze Zadbanie o siebie, by móc wreszcie powiedzieć 'Wreszcie Ja’
Jest coachem, trenerką intuicji i międzynarodowym  mówcą. Zwyciężczyni nagrody ‘Najlepszy Coach Transformacyjny 2014’.
 
Jest  autorką książki ‘The Expansion Game’, nagrodzonej jako najlepsza książka w dziedzinie coachingu w 2018 roku. Książka ta oparta jest o jej  autorską  metodę Expansion Game która zamienia lęki na sukcesy.
 
Jej najbardziej popularne kursy odpowiadają na pytania:
 
 • Jak skutecznie pozbyć się lęków, które spowalniają nasz rozwój?
 • Jak osiągać większe powodzenie w życiu i w biznesie, kierując się sercem?
 • Jak znaleźć odpowiedzi na kluczowe pytania przy użyciu intuicji?
 • Jak doświadczyć większego spokoju, jasności i pewności w tym, co robisz?
 
Gosia Górna współdziałała z radiem i o jej pracy pisano w wielu gazetach i magazynach na terenie Wielkiej Brytanii np. Evening Standard, Financial Times, Here’s Health.
Gosia jest również byłą prezydentką angielskiego Klubu Toastmasters International,  który jest światowym klubem profesjonalnego oratorstwa.  W 2007 złożyła  pierwszy i jedyny polskojęzyczny klub ‘Polish Your Polish’ tego rodzaju w Londynie,  gdzie spotkania odbywają się w języku polskim.
 
Od ponad 25 lat mieszka w Londynie gdzie asystuje swoim klientom w osiąganiu sukcesów w zgodzie ze swoim przeznaczeniem, intuicją i sercem.
 
Gosia na platformie poruszy między innymi tematy:
 1. Intuicji w życiu.
 2. Pracy z sercem.
 3. Zamiany lęków na sukcesy.
Dołącz do platformy korzystając z kodu Gosia10, by cieszyć się wspólnym rozwojem na drodze Projektowania Życia – a zaoszczędzone 10% przeznacz na dalsze Zadbanie o siebie, by móc wreszcie powiedzieć 'Wreszcie Ja’

Trenerka zarządzania sobą w czasie oraz konsultantka efektywności osobistej.

Twórczyni Akademii Planowania, założycielka grupy ‘Projektantki Życia’ oraz współautorka książki „Kryzys-Szansa” wydawnictwa OSM Power.

„Wspieram kobiety w zmianie, wzmacniam ich pewność siebie oraz buduję efektywność osobistą przez dogłębne nauczenie umiejętności planowania. Ponadto, pomagam strategicznie ułożyć działania w biznesie, aby kobieta odzyskała CZAS dla siebie i zaczęła żyć na miarę swoich pragnień.”

Jej wielką misją jest stworzenie miejsca, gdzie KOBIETA, taka jak TY, otrzyma dostęp do najlepszych treści – ekspertów – narzędzi, aby odnaleźć możliwości do stworzenia życia jakiego pragnie.

Sama wiele lat 'błąkała’ szukając odpowiednich rozwiązań na swoje problemy – bankructwo – i z potrzeby własnego istnienia, a także kobiecości i ról życiowych jako mama, żona i przedsiębiorczyni – chce zaoszczędzić Tobie CZAS na szukanie i porównywanie – tylko zebrać NAJLEPSZYCH EKSPERTÓW – byś swój proces przemiany dokonała z Projektantkami – mając odpowiednie wsparcie, prowadzenie, a przede wszystkim byś na zawsze zapomniała o SAMOTNOŚCI w procesie zmiany i rozwoju, bo tylko dzięki nim Twoje życie nabiera upragnionej harmonii.

Milena to prawdziwa MANIFESTATORKA – co zamarzy – realizuje – o tym świadczy SUKCES Konferencji dla Kobiet w Londynie 'Wreszcie Ja’ a także Platformy Rozwojowej dla Kobiet 'Projektantki Życia’ na której obecnie jesteś, za co Ci Dziękuję.

Milena na platformie poruszy tematy:

 1. Życia w zgodzie ze swoimi wartościami
 2. Wyznaczania celów miesięcznych
 3. Wypracowania nawyków
 4. Łączenia ról życiowych 
 5. Odnalezieniu czasu dla siebie

Dołącz do platformy korzystając z kodu Milena10, by cieszyć się wspólnym rozwojem na drodze Projektowania Życia – a zaoszczędzone 10% przeznacz na dalsze Zadbanie o siebie, by móc wreszcie powiedzieć 'Wreszcie Ja’

Mentorka pracy z emocjami, Trenerka personalna,
Terapeutka Reiki, Żywieniowiec.

Układa plany żywieniowe dostosowane do indywidualnych potrzeb. Skupia się na odpowiednim odżywieniu oraz oczyszczeniu organizmu z pasożytòw, robaków, grzybòw. 
 
Jest świadomą, wrażliwą istotą, która współodczuwa emocje innych.
Pomaga przepracować emocje łącząc ze sobą wiedzę z zakresu psychologii, totalnej biologii (Recall Healing – uzdrawianie przez świadomość), przekonań, utartych programów oraz rodzinnych schematów. 
Jej celem jest wskazanie Ci drogi, wprowadzenie zdrowych nawyków, tak by odkryć swój wewnętrzny potencjał, siłę oraz moc do osiągnięcia wyznaczonych celów. 
 
Na przestrzeni wielu lat, przetestowała na sobie wiele rygorystycznych diet i sposobów żywienia, dzięki czemu zrozumiała, że emocje warunkują to co jemy i jak się czujemy. 
Bardzo często nieświadomie zajadamy swoje emocje, nie radzimy sobie w życiu codziennym z tym co doświadczamy, co nas spotyka każdego dnia jak i z tym co miało miejsce w przeszłości. Najczęściej wszystko to w późniejszym etapie naszego życia kończy się chorobą…
 
Dlatego też z myślą o każdym z nas stworzyła holistyczny program “Emocjonalny Aspekt Odżywiania”, gdzie w pigułce zebrała wiedzę, krórą sama zdobywała i testowała na przestrzeni ostatnich lat. 
 
W jej autorskim programie przeprowadzi Cię nie tylko przez detox sokowy, zwracając uwagę na przygotowanie, okres detoxu oraz bardzo ważny moment wyjścia. Bedzie także uczyć Cię zdrowych nawyków żywieniowych, tak aby były z Tobą długoterminowo. A co najważniejsze razem z Iwoną oczyścisz swój organizm z pasożytów, grzybów, pleśni. Ponadto, przepracujesz swoje emocje, które warunkują Twoje podejście do życia i zdrowia. 
W kursie poruszysz temat lewatywy, dlaczego one są tak kluczowe i potrzebne i wiele wiele innych…
 
Prywatnie uwielbia podróże, sport, wędrówki górskie, a przede wszystkim poznawać nowych ludzi. 
Organizuje warsztaty rozwojowo-duchowe i współprowadzi grupę na FB 'Podnieś Swoje Wibracje’. 
 
Tematy jakie Iwona poruszy na platformie:
 
1. Od czego zacząć zdrowe nawyki żywieniowe?
2. Jak emocje wpłwają na nadwagę i niedowagę?
3. Jak w prosty sposób odżywić organizm?
4. Jak przygotować się do detoxu sokowego?
5. Zwierzęta odrobaczamy raz do roku, a co z nami? 
6. Fakty i mity na temat Lewatywy !
7. Uzdrawianie przez świadomość, jak pomogło mi i innym. 

ZOSTAŃ EKSPERTEM

Cześć! Chciałam Cię dziś zaprosić do przygody… Przygody, która być może odmieni Twój sposób pomagania Kobietom i sprawi, że dotrzesz do jeszcze większej liczby z nich ze swoją misją.

Masz szansę zostać Ekspertką Przestrzeni Rozwoju Projektantek Życia Pro. Prowadzić szkolenia, webinary, poszerzać naszą Bazę Wiedzy i Bazę Kompetencji. Dzięki naszemu portalowi nie będziesz już się borykać z trudnościami, jakie przysparza docieranie do Kobiet, które będą korzystać z Twojego wsparcia. 

Jeśli:

 • Jesteś specjalistką w dziedzinie, na jakie zorientowany jest nasz portal 
 • Twoją grupą docelową są kobiety
 • Bliskie są Ci wartości Projektantek Życia Pro (przeczytaj uważnie stronę główną portalu!)
 • Czujesz, że mogłabyś nieść więcej pomocy, ale sama nie zawsze umiesz dotrzeć do dużej liczby osób,

To wpisujesz się w profil Ekspertki Projektantek Życia Pro!

Proszę, uzupełnij tę krótką ankietę. Pozwoli nam ona wybadać, czy Twoja współpraca z nami jest możliwa. Po uzupełnieniu ankiety otrzymasz od nas wiadomość zwrotną.

Shopping Cart
Scroll to Top